o marce Lalous

Lalous jest polskim producentem odzieży dla kobiet ceniących sobie niepowtarzalny styl, oryginalność oraz wysoką jakość w połączeniu z przystępną ceną. Jako firma z doświadczeniem w działalności na polskim i europejskim rynku na bieżąco oraz dynamicznie dostosowujemy się i wyznaczamy nowe trendy w szeroko pojętej branży mody. Wszystko po to, by zagwarantować naszym klientkom dostęp do wyjątkowych ubrań o unikalnym charakterze.

Jednym z czynników, który nas wyróżnia spośród innych producentów, jest posiadanie własnej szwalni, dzięki czemu jesteśmy w stanie w sposób ciągły kontrolować proces produkcyjny ze szczególnym uwzględnieniem bardzo wysokiej jakości wykonania jako znaku firmowego naszych produktów. Gwarantem powyższego jest nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra profesjonalistów zaangażowanych w cały proces produkcyjny.

Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów są rekomendacje naszych klientów, którzy stale powracają do Lalous w poszukiwaniu kolejnych kolekcji oryginalnej oraz stylowej odzieży na każdą okazję.

LALOUS

nasze kolekcje

Uciekając schematom tworzenia linii typowo sezonowych, Lalous pragnie zaoferować swoim klientkom nowy model w tworzeniu oraz aktualizacji kolekcji odzieżowych. Dzięki niezwykle kreatywnemu działowi projektowemu nowe produkty pojawiają się w naszej ofercie niemal bez przerwy.

Taki model tworzenia linii naszej odzieży pozwala w płynny sposób przechodzić między poszczególnymi kolekcjami sezonowymi. Możesz mieć więc pewność, iż za każdym razem gdy odwiedzasz nasz sklep Lalous, znajdziesz w nim nowe produkty stworzone z myślą o kobietach ceniących sobie jakość oraz oryginalność własnej odzieży.

KOLEKCJE

nasi klienci

Marka Lalous oferuje sprzedaż detaliczną oraz hurt sukienek, kombinezonów, kurtek, swetrów, spódnic i innych elementów damskiej garderoby. Swoje kolekcje kierujemy zarówno do klientek indywidualnych, jak i właścicieli butików, e-sklepów oraz sklepów stacjonarnych z modą. Współpracujemy nie tylko z kontrahentami z Polski, lecz również z odbiorcami z zagranicy.

Z dumą reprezentujemy rodzime tradycje krawieckie. Wierzymy bowiem, że polskie produkty mogą z powodzeniem konkurować z zagranicznymi towarami. Gwarantujemy terminowość dostaw i 100% satysfakcji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, otworzyliśmy hurtownię online. Pozwala ona w wygodny sposób przeglądać dostępną ofertę i dokonywać zamówień. Szybko, sprawnie i bez wychodzenia z domu.

KLIENCI